• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Опорний заклад

Тальнівський НВК опорний заклад району

Тальнівський НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1- гімназія» є опорним закладом з таких питань:

- удосконалення форм і методів роботи з української мови та літератури- підвищення рівня розвитку учнів на уроках іноземної мови

- з питань управлінської діяльності

- впровадження інтерактивних методик гуманної особистості Ш.О.Амонашвілі.- робота з творчо обдарованою молоддю

- створення навчальних кабінетів та використання їх бази для патріотичного виховання

На базі НВК було проведено два обласних семінари по роботі з обдарованими дітьми. У лютому 2006 року проведений обласний семінар керівників міських методичних об’єднань учителів української мови та літератури.

У квітні 2009 року проходив обласний семінар учителів німецької мови з проблеми «Реалізація Державної програми щодо роботи з обдарованою молоддю». У ході семінарів Нерубайським В.А, Нерубайською Л.А., Доманіцьким О.А., були проведені презентації, майстер-класи, відкриті уроки та виховні заходи.

Учителі української мови та літератури Постоловська Л.І.(2006) , Романченко Н.І.(2008), Бакалінська Т.В.(2011) проводили майстер-класи та презентацію власного досвіду для вчителів району .

Вчитель німецької мови Доманіцький О.А., переможець обласного етапу конкурсу «Вчитель року 2011» , ділився надбаннями власного педагогічного досвіду (2010-2011) для вчителів німецької мови області та району. Свої доробки він розпочав презентувати ще з 2006 року, після стажування в Інституті (Німеччина, Мюнхен).

Учитель англійської мови Козаренко О.В. у 2008 році провела відкритий урок й майстер-клас для вчителів англійської мови району.

Вчителі іноземних мов Кравець Г.І., Харламова О.І., Харченко Ю.Ю. провели районний фестиваль-подорож «Країнами близького зарубіжжя» (2011 рік).

У НВК створено навчальні кабінети, які є духовними центрами патріотичного виховання учнівської молоді. Це зразковий шкільний музей «Шевченкова світлиця» (заслужений учитель України Нерубайська Л.А.), світлиця рідного слова (вчитель української мови та літератури Романченко Н.І.), музей історії рідного краю ( вчитель історії Росавська Л.В.), кабінет декоративно- ужиткового мистецтва (вчитель трудового навчання Уланович Г.В.), кабінет народознавства (вчитель української мови та літератури Бакалінська Т.В.), кабінет світової літератури (вчитель світової літератури Іванова Л.С.), кабінет всесвітньої історії (вчитель історії Савчук Н.І.). На базі музеїв та кабінетів постійно проводяться тематичні екскурсії, зустрічі з видатними людьми, презентації нових книг, засідання творчих об’єднань, виставки, обласні та районні семінари.

Вчитель-методист Мизюк Н.П. працює над проблемним питанням «Використання ідей гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського та Ш.О.Амонашвілі у роботі з учнями початкових класів». Провела родинне свято «Все починається з любові», відкритий урок «Серце до серця», майстер-клас «Плекаємо людину» (для членів шкільного та районного методичних об’єднань). Взяла участь у районному семінарі , присвяченому року гуманної педагогіки.

Кiлькiсть переглядiв: 480