• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту

Отримання свідоцтв про повну загальну середню освіту

2020-07-30

/Files/images/Випуск.jpg

Отримання свідоцтва про повну загальну середню освіту – це хвилююча, щемлива мить, нова сторінка у житті кожного випускника.

Сьогодні у Тальнівському НВК відбулося вручення свідоцтв учням 7-го класу гімназії. Актова зала бачила багато свят, але таке, мабуть, вперше. Уперше ми колоною не йшли вулицями рідного міста, не звучав випускний вальс на сцені районного будинку культури… Життя розставило свої акценти. Та головне те, що всі здорові і щасливі, що пройшли достойно випробування: дистанційне навчання, онлайн-конкурси, ЗНО. Попереду вступна кампанія, навчання в інших закладах освіти і найголовніше – доросле життя.

Нам сумно прощатися з випускниками, бо вони були душею школи, адже кожна дитина – це її душа. Уже з початкових класів кожен був дуже активною, творчою, талановитою дитиною. Олімпіади, конкурси МАН і Яцика, «Веснянка», «Джура», «Бліц», «Фолк», «Гармонія», «Юні друзі прикордонників», Козацький клас, спортивні змагання – ось неповний перелік їхніх заслуг і перемог.

Хочеться згадати і подякувати наставникам, які були завжди пліч-о-пліч з випускниками протягом одинадцяти років навчання у школі. Це перші вчителі, класні керівники, вчителі-предметники, дирекція НВК.

Великий уклін батькам випускників. Спасибі за розумних, добрих, порядних дітей.

Ми пишаємось вами, школа навчила вас бути людиною. А це найбільший скарб у житті.

У добрий шлях, дорогі наші діти! Нехай щастить!!!

Кiлькiсть переглядiв: 76