• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя перелив

Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя перелив

2019-03-07

6 березня в актовій залі нашої школи відбулося справжнє свято української пісні «Візьми з собою мою пісню, я в неї щастя перелив». Захід був приурочений 70-й річниці з дня народження відомого українського композитора, співака, Героя України - Володимира Івасюка.

Розпочали захід Чернега Аня та Сас Яна, які виконали гарну, проникливу пісню про Україну.

Чарівні звуки пісні «Якщо любиш, кохай», лунали з уст Валентини Загородньої.

Сапіга Валерія та Бабій Світлана виконали пісню «Я піду в далекі гори» в сучасному аранжуванні.

Пісню «Водограй» — яка стала однією з найвідоміших українських пісень у світі виконали Погосян Юлія та Загородня Валентина.

Справжньою перлиною української сучасної музики є пісня «Балада про мальви» яку виконали учениці 6 гімназійного класу Козаченко Марина (солістка), Березовська Анна, Погосян Юлія та Загородня Валентина. Пісня пролунала дуже проникливо та чуттєво.

З великим задоволенням всі присутні виконали найвідомішу пісню Володимира Івасюка, без якої не обходиться жоден концерт, пісню «Червона рута». І на сам кінець прозву

Фінальним акордом заходу прозвучала «Пісня буде поміж нас», яку виконали ансамбль «Дзвіночки» у складі Васільєвої Вікторії, Нікончук Анастасії, Сас Яни та Чернеги Анни, та учениці 6 гімназійного класу.

/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Балада про матір.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Валя.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Водограй.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Остання пісня.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Пісня України.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Я піду в далекі гори.jpeg/Files/images/novini_2018/volodimir_vasyuk/Всі учасники.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 117