Волонтерство

2018-12-07

Одним із основних напрямів національно-патріотичного виховання учнівської молоді Тальнівського НВК виокремлена лінія добротворення, волонтерства. «Твори добро во ім’я миру»,- таку назву отримав проект учнівської організації «Горицвіт» .Сьогодні як ніколи гостро постала проблема миру в Україні. Учні спільно з учителями в рамках проекту провели ряд доброчинних заходів національно-патріотичного спрямування. Лише коштами у 2018 році було зібрано 20 тисяч гривень, які використали адресною допомогою для 5 воїнів АТО, колишніх випускників нашої школи. Також на 1000 грн було придбано засоби першої долікарської лопомоги.

У навчальному закладі постійно проводяться благочинні ярмарки «Підтримай українську армію», «Великодні подарунки солдатам» .Протягом року колективом школи (учні, батьки, вчителі) 6 разів надсилалася волонтерська допомога українській армії, а саме: збір теплих речей , продуктів харчування, засобів особистої гігієни, солодощів та оберегів . Було написано сотні листів, віршів, поздоровлень зі святами та намальовано малюнків для поранених солдатів, бійців АТО з проханням повертатися живими. З особливою теплотою дякували бійці за різдвяні подарунки та ангелочки миру, які діти виготовили під час зимових канікул в рамках акції «Різдвяний подарунок солдату» . Було виготовлено 2 маскувальні сітки (літню й зимову).

Добром, щирістю і патріотизмом пронизані такі позакласні заходи:

- відкриття меморіальної дошки колишньому випускнику, загиблому в зоні АТО, Безуглому Дмитру Петровичу;

- уроки мужності, вшанування пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Ю.Г .Паращука ,героїв АТО О.М. Шевцова, Д.П. Безуглого, колишніх випускників школи ;

- флешмоби: «Прапор єднання»( до Дня Гідності і Свободи),« Голуб миру»; олімпійський забіг «Під Державним Прапором України єднаймося!»

- зустрічі з воїнами АТО, колишніми випускниками школи : Ю. Ракоцою, Д. Шкодою, А. Орищенко, Ю.Гончаренко, А. Цибульком, волонтерами Тальнівщини: Р. Шевченком, П. Шандибою, священником Петро-Павлівського храму о. Михайлом.

- «Ланцюг єднання» в День соборності України (через два береги р. Гірський Тікич);

- відвідування могил загиблих героїв АТО, колишніх випускників школи .

Доброчинна діяльність в Тальнівській школі №1-гімназії продовжує свою ходу та надихає колектив учнів, учителів та батьків на нові звершення во ім’я добра і миру в Україні.

/Files/images/novini_2018/volonterstvo/IMG_20181206_130124.jpg/Files/images/novini_2018/volonterstvo/IMG_20181206_130137.jpg/Files/images/novini_2018/volonterstvo/IMG_20181206_130243.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 141