Процес інноваційних змін триває

2017-11-04

Процес інноваційних змін триває

Дирекція Тальнівського НВК «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія» повідомляє про завершення поставки обладнання для кабінетів фізики, хімії та біології, яка була запланована на 2017р. в рамках обласної цільової Програми «Інноваційні школи Черкащини». Двома тижнями раніше навчальний заклад отримав комплект наборів конструкторів «Lego» та три інтерактивні комплекси для кабінетів фізики, хімії й біології. Спеціалісти компанії-постачальника оперативно встановили мультимедійне обладнання в навчальних кабінетах, провели інструктаж щодо його використання в освітньому процесі. Педагогічні працівники та учні почали освоєння найсучаснішого інтерактивного обладнання на уроках.

Крім того кожен із вказаних навчальних кабінетів отримав найсучасніші прилади, препарати та реактиви для проведення дослідних і лабораторних робіт. Це зокрема найрізноманітніші датчики, набори проводів, кабелів і різноманітного приладдя для кабінету фізики. Кабінет біології має тепер на озброєнні цифровий мікроскоп, сучасний лабораторний набір, спеціальні вимірювальні пристрої і реактиви. У кабінеті хімії поставлено магнітний перемішувач, набір реактивів, спеціальний посуд та інше лабораторне обладнання, набір датчиків та інших пристроїв.

Усі три кабінети природничих наук мають тепер базове програмне забезпечення, цифровий вимірювальний комп’ютерний комплекс для вчителя, аналогово-цифрові передавачі, методичні посібники з використання інтерактивних технологій.

Після майже 30-річного застою в оновленні навчальних кабінетів це справжній прорив у матеріально-технічному забезпеченні школи.

Це стало можливим завдяки входженню Тальнівської школи №1-гімназії в число інноваційних навчальних закладів у рамках обласної цільової Програми «Інноваційні школи Черкащини». Згідно з наказом управління освіти і науки Черкаської облдержадміністрації цим школам надано статус експериментальних навчальних закладів регіонального рівня.

Фінансування вище вказаних та інших передбачених Програмою заходів з оснащення і перебудови інноваційних шкіл здійснюється за дольовою участю 50 % на 50 % обласною державною адміністрацією за сприяння Державного фонду регіонального розвитку та місцевими органами влади.

Дирекція школи дякує керівникам обласної держадміністрації, обласної ради, управління освіти і науки обласної держадміністрації, Тальнівської об’єднаної територіальної громади за турботу про розвиток навчального закладу, оперативність у фінансуванні передбачених цільовою Програмою заходів.

Вітаємо педагогічний колектив, учнів і їхніх батьків з конкретними інноваційними змінами. Це сприятиме реалізації Моделі інноваційного розвитку НВК, яка має назву «Школа свідомого українця»

Попереду послідовна і цілеспрямована робота з реалізації Моделі, активне впровадження інноваційних змін, створення єдиного інформаційного простору, використання хмарних технологій, що буде сприяти наданню якісних послуг, вихованню всебічно розвиненої, конкурентноспроможної особистості.

/Files/images/novini_2017-18_nr/novatsyn_zmni/IMG_20171017_132335_thumb.jpg

/Files/images/novini_2017-18_nr/novatsyn_zmni/IMG_20171017_132645_thumb.jpg/Files/images/novini_2017-18_nr/novatsyn_zmni/IMG_20171017_141643_thumb.jpg/Files/images/novini_2017-18_nr/novatsyn_zmni/IMG_20171017_104009_thumb.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 207