Природничо-математичного циклу
1. «Математична веселка» Приятельчук С.Г.
2. «Світ навколо тебе» Замулянець Н.Д.
3. «Цікава математика» Баланюк Г.І.
4. «Юний математик» Коваленко Г.В.
5. «Математична шкатулка» Рибак О.І.
6. «Математична скринька» Сомик Л.П.
7. «Юний математик» Уманець Л.А.
8. «Цікава географія» Хиноцька Л.Г.
9. «Школа здоров’я» Рогожинська Л.Ф.
10. «Юний хімік» Рак Ю.С.
11. «Фізика-двигун прогресу» Кулікова Т.М.
12. «Фізика навколо нас» Мантула Н.В.
13. «Фізичні величини» Коваленко В.О.
14. «Юний мандрівник» Міняйло О.В.
15. «Байтсвіт» Сиротенко С.О.
16. «Країна цифр» Чередниченко Л.В.
17. «Світ кімнатних рослин» Гаршина Г.І.
Гуманітарного циклу
18. «Пізнайко» Григоренко В.Г.
19. «У світі чарівного слова» Скальова О.Б.
20. «Оберіг» Мизюк Н.П.
21. «Виразного читання» Мар’янчик Н.П.
22. «Умілі руки» Бурлака С.І.
23. «Джерельце» Алілуйко Н.П.
24. «Словознайко» Некрилова Н.Б.
25. «Літописець» Савчук Н.І.
26. «Юні знавці права» Безпалий О.П.
27. «Фантазія» Бірченко С.С.
28. «Колобок» Лещенко М.І.
29. «Умілі ручки» Ракоца Н.Д.
30. «Квіти – символи України» Бакалінська Т.В.
31. «Цікава граматика» Рев’якіна Н.М.
32. «Кольорове слово» Сас А.М.
33. «У світі зарубіжної літератури » Доманіцька К.І.
34. «Ліра» Іванова Л.С.
35. «Світ літератури» Петрук Г.П.
36. «Англійська – це просто» Козаренко О.В.
37. «У світі англійської мови» Мельник Т.В.
38. «Німецької лінгвістики» Доманіцький О.А.
39. «Розмовляємо англійською» Харламова О.І.
40. «Гомін віків» Росавська Л.В.
41. «Funny Enqlish» Галас О.Б.
42. «Знавці англійської мови» Космань Л.Ф.
43. «Знавців німецької мови» Бирдіна О.А.
44. «Цей дивний світ природи» Тичинська Л.М.
Гуртки за інтересами, творчі колективи, клуби
45. Зразковий фольклорний колектив «Веснянка» Романченко Н.І.
46. Екскурсоводів зразкового музею «Шевченкова світлиця» Нерубайська Л.А.
47. Екскурсоводів музею історії рідного краю Росавська Л.В.
48. Літературна студія «Над Тікичем» Нерубайський В.А.
49. Екскурсоводів музею історії школи Фещенко О.В.
50. Студія образотворчого мистецтва «Самоцвіти» Іванова Л.С.
51. Агітбригада «Екос» Голота О.С.
52. Духовий оркестр Таран В.Л.
53. Гурт «Фолк» Таран В.Л.
54. « Дзвіночки» Мамієнко О.М.
55. Хореографічний гурт «Еліон» Вдовиченко І.В.
56. Історико-патріотичного Клуб «За Україну!» Лущан О.Г.
57. ДЮП «Доньки України» ВасільєваЛ.В.
58. Клуб «Джура» Ярош О.І.
59. « Джура.Прпикордонник» Ярош О.І.
60. Клуб юних туристів Ярош О.І.
61. Творча майстерня «Прикрась свій дім» Уланович Г.В.
62. Волонтерські загони Голота А.В.
63. Юних волонтерів Голота А.В.
64. Клуб «Рівний-рівному» Черепенко А.С.
65. Школа лідерів Черепенко А.С..
66. Школа безпеки Баглай О.М.
67. Хореографічний гурток «Маківка» Костенко Л.С.
68. Ляльковий театр «3 D» Костенко Л.С.
69. Лего (2-4) Замулянець Н.Д.
70. Лего(5-11) Горбаченко Н.М.
71. Юний винахідник Горбаченко Н.М.
72. «Імпульс» Баришева М.І.
73. Лекторій правових знань СавчукН.І.
Спортивні секції, всього-11 фізк-озд.
74. Волейбол (дівчата) Балинець С.В., Забермах В.Ф.
75. Волейбол (хлопці) Балинець С.В., Забермах В.Ф.
76. Баскетбол (дівчата) Балинець С.В.
77. Баскетбол (хлопці) Балинець С.В.
78. Футбол (дівчата, хлопці) Балинець С.В.
79. Настільний теніс Баглай О.М.
80. Шахи Доманіцький А.І.
81. Шашки Сидоренко О.Л.
82. Легка атлетика (дівчата, хлопці) Сидоренко О.Л.
83. Загальна фізична підготовка 2-4 кл. Варакса Л.В.
84. Загальна фізична підготовка (5 кл) Доманіцький А.І.
Кiлькiсть переглядiв: 768