• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Науково-методична робота

Наш НВК є загальноосвітнім навчальним закладом нового типу, бо з 2010 року в школі №1 організовано гімназію.

Cтворення національної школи в незалежній Україні потребує нового підходу до мети освіти, змісту навчання та виховання.

Показником позитивних зрушень у процесі реформування вітчизняної освітиє поява в Україні загальноосвітніх навчальних закладів нового типу: гімназій,ліцеїв, колегіумів. Їх досвід роботи підтверджує, що підготувати нову генерацію інтелектуальної еліти для відродження Української держави не можливо без якісного оновлення системи роботи з педагогічними кадрами.

У Національній доктрині розвитку освіти в розділі ХІІ «Освіта і наука»визначається, що «поєднання освіти й науки є умовою модернізації освіти,головним чинником її подальшого розвитку, що забезпечується : розвиткомосвіти на основі наукових і технологічних досягнень; інноваційноюосвітньою діяльністю у навчальних закладах усіх типів, рівнів акредитації таформи власності».

Таким чином, науково-методична робота, яка охоплює коло зазначених проблем, є важливою рушійною силою в розвитку Тальнівського НВК.

Методична проблема, над якою працює Тальнівський НВК "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1-гімназія"

«Формування конкурентоспроможної особистості шляхом спільного пошуку, відпрацювання та впровадження кращих традиційних і нових взірців педагогічної діяльності, обміну досвідом для результативної освітньої діяльності учня і вчителя».

Кiлькiсть переглядiв: 531